Usługi przewodnickie Rocksi

WYCIECZKI ROCK’SI

Wędrówka po górach z przewodnikiem ROCK’SI to inspirujące spotkanie z górami. Oferuję wycieczki, podczas których poznasz je głęboko i prawdziwie – od ogółu przejdziemy do szczegółu, z których każdy składa się na wyjątkowość Sudetów.

To właśnie te drobne rzeczy sprawiają, że świat jest fascynujący, a z ROCK’SI nie przegapicie żadnej z tych ciekawostek. Nie trzeba jechać daleko w świat żeby oglądać niesamowite rzeczy – wystarczy się zatrzymać i spojrzeć pod nogi. Piękno przyrody zaczyna się właśnie tutaj.

Jestem przewodnikiem górskim sudeckim klasy III. Uprawnienia zdobyłam w 2013 roku. Należę do Koła Przewodników Sudeckich przy Oddziale PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze, gdzie w zarządzie pełnię funkcję skarbnika. Jestem również członkiem komisji egzaminacyjnej na przewodników górskich sudeckich powołanej przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Choć lubię wszystkie góry świata, to Sudety ukochałam najbardziej. Interesuje mnie nie tylko ich budowa geologiczna, ale i cała przyroda, historia, architektura i kultura. W pracy przewodnickiej staram się promować walory tego regionu, przekazując nie tylko rzetelną wiedzę, ale także duży ładunek emocjonalny.

Usługi przewodnickie Rocksi_wycieczki

Wędrówka z przewodnikiem ROCK’si to poznawanie gór wszystkimi zmysłami – ze mną poczujesz Sudety, dotkniesz ich, powąchasz, posłuchasz i mam nadzieję… pokochasz. Bo ROCK’SI to nie tylko gwarancja wiedzy, ale także dużej dawki emocji.

 

Podczas pracy przewodnickiej bardzo dużą wagę przykładam także do bezpieczeństwa swoich klientów. Do każdej wycieczki rzetelnie się przygotowuję i w razie wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności reaguję według scenariuszy, które mam wcześniej przygotowane.

Idź w góry, odetchnij świeżym powietrzem i spójrz razem z ROCK’si na otaczającą Cię przyrodę. Piękno świata i życia zaczyna się właśnie tutaj.

Nie masz uprawnień do rejstracji
X