NOWA książka Wydawnictwa ROCK’si

Zimowa Przygoda w Karkonoszach

BAJKA DLA DZIECI od lat 7

DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA

Jeśli chcielibyście zdobywać wiedzę o regionie w domowych zaciszu, przeglądając atrakcyjne publikacje z pięknymi ilustracjami, to wydawnictwa ROCK’si są idealnym rozwiązaniem. Czytając moje teksty nie tylko pogłębisz wiedzę na temat przyrody Sudetów, ale zrozumiesz także procesy, które rządzą jej funkcjonowaniem. Oferuję swoje usługi również w zakresie pisania i redakcji tekstów popularnonaukowych do czasopism i innych publikacji, które chcielibyście wydać.

Lubię pisać i jestem autorem wielu artykułów naukowych, książek popularnonaukowych, a także bajek dla dzieci. Mam doświadczenie w redagowaniu tekstów i przygotowywaniu ich do druku. Współpracuję też stale z redakcjami czasopism „Sudety” i „Karkonosze”. Jestem autorem wielu publikacji Karkonoskiego Parku Narodowego. Założyłam również własne wydawnictwo i przygotowuję książki geoedukacyjne dla dzieci i dorosłych pod szyldem ROCK’si.

Zapraszam do mojego sklepu, gdzie możecie kupić ciekawe wydawnictwa edukacyjne, piękne naklejki z minerałami oraz zestawy minerałów i skał z różnych regionów.

Rock'si Geoedukacja Karkonosze Sudety

Moje wybrane publikacje wydane przez Karkonoski Park Narodowy

Nie masz uprawnień do rejstracji
X